زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ آبان ساعت 07:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۲ ساعت 11:13    تعداد بازدید: 616    کد مطلب: 68670

پوسترهای حقوق شهروندی و اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی قم رونمایی شد
بیست و چهار پوستر حقوق شهروندی و اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی استان قم با حضور مدیرکل این استان رونمایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم ، علی اصغر دادخواه در حاشیه این مراسم و در توضیح این پوستر ها گفت:‌ محوریت پوسترهای تهیه شده تاکید بر حقوق شهروندی به معنای اطلاع رسانی قوانین، مقررات و خدمات سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه ای کشور به مردم و مخاطبان است.
وی اظهار داشت: نکته مهم در این پوسترها این است که در تمام پوستر به لزوم آگاهی مردم اعم از کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران از حق و حقوق قانونی خودشان در رابطه با بیمه تامین اجتماعی توجه شده است.
به گفته دادخواه ، استفاده از زبان هنر و پوستر بیانگر اهتمام جدی به مقوله هنر در انتقال مفاهیم در عصر جدید و اهمیت آنهاست.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قم تاکید کرد : معرفی سرویس های متمرکز بیمه ای، خدمات غیرحضوری، نرم افزار تلفن همراه « تامین اجتماعی من » ، سامانه تعهدات کوتاه مدت، راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی شعب ، تصویب نامه حقوق شهروندی، معرفی خدمات واحدهای مختلف و نحوه دریافت خدمت، معرفی خدمات میزخدمت حضوری و نیمه حضوری، خدمات قابل ارائه در کارگزاری ها، معرفی انواع بیمه ها در تامین اجتماعی، فرایند ارتباط با 1420 و کانال های ارتباطی سازمان تامین اجتماعی از جمله موضوعاتی است که در این پوسترها به آنها پرداخته شده است.
دادخواه افزود:این طرح های گرافیکی در قالب پوستر، بنر، استند و تخته شاسی توسط روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان قم تهیه و در تمام کارخانجات و مراکز صنعتی و همچنین ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرایی و نیز دفاتر اتحادیه های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی استان توزیع شده است.
اداره کل تامین اجتماعی قم با 4 شعبه اصلی، دو شعبه اقماری و پنج کارگزاری ، روزانه 18 نوع خدمت بیمه ای را به بیش از 753 هزار بیمه شده این سازمان در سطح استان ارائه می کند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha