زمان انتشار: ۱۳۹۳ جمعه ۳ مرداد ساعت 15:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۵/۲۹ ساعت 09:51    تعداد بازدید: 109657    کد مطلب: 6664

بیمه شدگان سوابق بیمه ای خود را از منزل مشاهده کنند
بیمه شدگان تامین اجتماعی استان قم می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این اداره کل به آدرس www.qom.tamin.ir در منزل یا در هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند کلیه سوابق پرداخت حق بیمه خود نزد سازمان تامین اجتماعی را رویت کنند.


مدیرکل تامین اجتماعی استان قم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل بااشاره به حرکت سازمان تامین اجتماعی به سمت ارائه خدمات غیرحضوری گفت: در راستای حرکت به سمت تامین اجتماعی الکترونیک، بیمه شدگان ارجمند می توانند جهت مشاهده سوابق خود، با ورود اطلاعات هویتی فرد از جمله کدملی، شماره بیمه شده و شماره سریال شناسنامه نسبت به مشاهده سوابق بیمه ای اقدام کنند.

سیدمجتبی موسوی افزود: در صورتی که بیمه شده ای با درج اطلاعات مذکور موفق به مشاهده سوابق بیمه ای خود نشد با اطمینان از عملکرد رایانه واینترنت خود، همراه با مدارک هویتی با مراجعه به شعب نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود اقدام نماید. وی خاطرنشان ساخت:بیمه شدگانی که پس از مشاهده سوابق بیمه ای به سابقه خود اعتراض دارند یا فکر می کنند فقط بخشی از سوابق بیمه ای آنها منظور شده است با در دست داشتن مدارک مستند از جمله فیش های پرداخت حق بیمه یا لیست حق بیمه، فیش حقوقی یا سایر مدارک به شعبه خود جهت بررسی سوابق آنها مراجعه کنند و در غیر این صورت از مراجعه حضوری به شعب خودداری کنند.

وی اظهار امیدواری کرد با حرکت پرشتاب سازمان تامین اجتماعی به سوی ارائه خدمات غیر حضوری از طریق ظرفیت اینترنت و سایر رسانه ها، در آینده ای نزدیک شاهد خدمات نوینی در راستای تسریع و تسهیل خدمت رسانی به مخاطبان سازمان تامین اجتماعی باشیم.


گفتنی است بیمه شدگان می توانند از صفحه نخست سایت اداره کل تامین اجتماعی استان قم (www.qom.tamin.ir)و در بخش خدمات آنلاین بر روی آیکن « سوابق بیمه » کلیک نمایند و با رعایت نکات ذکر شده نسبت به رویت سوابق خود اقدام کنند.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha

۰۰۸۰۹۵۷۶۱۷ 1398/2/30 - 17:41
rateup0
ratedown1
پاسخ
comment ۱۰۰
روابط عمومی تامین اجتماعی قم 1395/2/11 - 07:53
rateup1
ratedown0
پاسخ
comment پاسخ به ضبیه بیگدلی:برای رویت سوابق وارد لینک سوابق تعبیه شده در بخش خدمات آنلاین صفحه نخست همین سایت وارد شده و پس از رعایت دستورالعمل های ایمنی ذکر شده در سایت می توانید براحتی سوابق خود را مشاهده فرمایید.
ضبیه بیگدلی 1395/2/11 - 00:59
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment سلام من سوابق بیمه مو میخوام.اما توی سایت نمیتونم بیارم لطفا راهنماییم کنید
غلامرضا مسعود زاده وایقان 1393/7/5 - 15:48
rateup31
ratedown3
پاسخ
comment سوابق بیمه اینجانب راارسال نمایید