زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير ساعت 12:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۷ ساعت 12:43    تعداد بازدید: 21    کد مطلب: 84844

در ششمین روز هفته تامین اجتماعی انجام شد:
تقدیر از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی
به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی و اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان با مدیر کل تامین اجتماعی استان و رییس روابط عمومی اداره کل دیدار کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی، محمد علی عباس زاده وحید، مدیر کل تامین اجتماعی استان در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیر کل روابط عمومی وتشریفات  استانداری خراسان شمالی  و هیئت رییسه  روابط عمومی های   استان، گفت: در دنیای پرشتاب امروز  با اختراع شیوه های نوین برقراری ارتباط، فاصله ها دیگر مفهوم خود را ازدست داده و روابط عمومی سنتی در دنیای ارتباطات کنونی پاسخگوی نیازهای سازمان ها نبوده است.
وی افزود: زیرا بدون استفاده از شیوه های نوین ارتباطی نمی توان به موفقیت قابل توجهی دست یافت.
وی اظهارداشت: دراین راستا ضرورت دارد روابط عمومی ها  به موازات پیشرفت علوم و تجهیزات خود را با شرایط وفق داده و به منظور شتاب بخشیدن به رشد و تعالی سازمان نهایت تلاش خود را بکار گیرند.
علی قلی زاده،مدیر کل روابط عمومی و تشریفات استانداری خراسان شمالی نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی بر اهمیت و  جایگاه روابط عمومی ها  تاکید کرد.
وی افزود: روابط عمومی  ویترین  دستگاه اجرایی است و یقینا عملکرد روابط عمومی زمینه قضاوت و رای و نظر مخاطبین راجع به دستگاه اجرایی را فراهم می آورد.
وی ادامه داد: بنابراین سعی و تلاش روابط عمومی مسیر حرکت روبه جلو و تعالی دستگاه ها را فراهم می آورد.
قلی زاده با اشاره به ماهیت کار در سازمان تامین اجتماعی گفت:با توجه به حجم بالای مراجعین و مخاطبین این سازمان و نوع کار تخصصی و فشرده آن ،یقینا روابط عمومی تامین اجتماعی  وظیفه سنگین  و پرمسئولیتی  را بر دوش دارد.
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات استانداری خراسان شمالی افزود: امروزه تحولات جوامع  انسانی و ارتباطات میان فردی و اجتماعی  به‌گونه‌ای شکل گرفته که می‌توان نقش مستقلی برای فناوری‌های نوظهور قایل شد در همین راستا تاثیر فناوری در تحولات حوزه‌های مرتبط با روابط‌عمومی و ارتباطات به شکل غیرقابل انکاری در حال افزایش است .
قلی زاده تصریح کرد: بدون تردید امروزه این فناوری‌ها، سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌های آن‌ها، مخاطبان آن‌ها و سراسر جامعه را احاطه کرده‌اند و این موضوع راهی برای این سازمان‌ها و روابط‌عمومی‌ها جز تلاش برای تطبیق و بکارگیری این ابزارهای هوشمند باقی نگذاشته‌ است.
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات  استانداری خراسان شمالی در پایان از عملکرد مطلوب روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی قدردانی کرد.
وی رضایتمندی و آرامش خاطر جامعه بزرگ تحت پوشش این سازمان در خراسان شمالی را نشانه درایت و تدبیر و مدیریت توام با تفکر مدیران ارشد این سازمان بویژه مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی عنوان کرد.
شایان ذکر است در انتهای این مراسم، با اهداء  لوح تقدیر از سوی مدیر کل روابط عمومی و تشریفات استانداری و اعضای هیئت رئیسه روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان ، از زحمات و تلاشهای محمد علیزاده،رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی  اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی تقدیر و تشکر شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha