زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت 09:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۱۹ ساعت 09:25    تعداد بازدید: 82    کد مطلب: 81554

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان:
دکتر اعتصام پور در مراسم تقدیر از متصدیان پذیرش و مدارک پزشکی و منشی های مراکز درمانی گفت:
بایستی کارکنان خوشرو در این حوزه بر اساس انجام رضایتمندی داخلی و خارجی تشویق و بعنوان الگو معرفی شوند.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان، مراسم تجلیل از کارکنان حوزه پذیرش و مدارک پزشکی به مناسبت روز اسناد ملی و مدارک پزشکی در 17 اردیبهشت ماه و باتوجه به مصادف شدن با ماه مبارک رمضان مراسم تجلیل از کارکنان این حوزه که در خط مقدم پذیرش بیماران می باشند در سه روز در تیرماه (9 و16 و17) با حضور پرشور کلیه کارکنان این حوزه در با حضور 338 نفر از پرسنل برگزار گردید.
این مراسم با صبحانه کاری همکاران پذیرش و مدارک پزشکی در باغ گلها آغاز و پس از آن با سخنرانی دکتر پدرام با عنوان خوشرویی در مرکز آموزش و پژوهش فردوسی ادامه پیدا کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان،با تاکید بر نهضت خوشرویی گفت بایستی کارکنان خوشرو در این حوزه بر اساس انجام رضایتمندی داخلی و خارجی تشویق و بعنوان الگو معرفی شوند.
دکتر اعتصام پور در ادامه انجام طرح چرخشی کردن کارکنان این حوزه را پس از امکان سنجی مهم و ضروری دانست.
وی با بیان اینکه پذیرش مراکز خط مقدم مراجعه بیماران می باشد گفت: سختی کار کارکنان این حوزه را برای چندمین بار پیگیری خواهم نمود.
در ادامه خانم دکتر عباسی، رئیس اداره پذیرش و مدارک پزشکی ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم مسئولین و همکاران در این برنامه، به ارائه آمارهای مرتبط با میزان پذیرش بیمار در بخش های سرپایی و بستری، مشخصات دموگرافی کارکنان، آمار تعداد پرسنل در هر مرکز، بررسی اهداف سازمانی مرتبط با پذیرش و مدارک پزشکی و حمایت های سازمانی در خصوص تجهیزات و امکانات به روز (اسکنر ،کیوسک نوبت دهی ، دستگاه پرینترو ...)پرداخت.


لازم به ذکر است در پایان این مراسم که با حضور پرشور معاون درمان و معاون اداری و مالی همچنین روسا ومدیران مدیران میانی مراکز بستری همراه بود از کارمندان نمونه و مسئولین واحدها با تقدیم لوح وشاخه گل تجلیل شد و در نهایت با اهدای کارت هدیه به کلیه کارکنان و عکس دسته جمعی پایان یافت.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha