زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ خرداد ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۱۳ ساعت 15:04    تعداد بازدید: 16    کد مطلب: 80412

استاندار قزوین:
همراهی تامین اجتماعی با واحدهای تولیدی ستودنی است
نشست مشترک استاندار قزوین بامدیر کل تامین اجتماعی و مسئولان این استان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین ضمن تقدیر از همراهی قانونی و همه جانبه مجموعه مدیریت تامین اجتماعی این استان با واحدهای تولیدی و دستگاه های خدماتی بر همدلی و هم افزائی همه دستگاهها جهت تکریم واقعی ارباب رجوع از طریق خدمات غیر حضوری و راه اندازی بهینه میز خدمت تاکید کرد و گفت: آگاه بودن به وجود مشکل در مرحله ی اول و سپس تلاش بجد در مرتفع نمودن آن بایستی در دستور کار مدیران استانی قرار داشته باشد تا رضایت باریتعالی و مخاطبین را اخذ کنیم.

صالحی، مدیر کل دفتر شهری و روستائی استانداری قزوین نیز از پاسخگوئی مجموعه تامین اجتماعی و درک مشکلات واقعی شهرداری ها تقدیر نمود و گفت: بروز رسانی اطلاعات، پاسخگوئی شفاف و بموقع می بایست در دستور کار ارائه خدمات دستگاهها بطور جد قرار گیرد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز ضمن تاکید بر بین النسلی، عمومی و غیر دولتی بودن این سازمان با بودجه قابل توجه سالانه و مدیریت درآمد هزینه ای آن  تصریح کرد: تامین اجتماعی استان با تحت پوشش داشتن 64 درصد از جمعیت استان با گام برداشتن در اقدامات غیر حضوری و راه اندازی نهضت آی تی برای حداقل 65 نوع خدمت بیمه ای در سال جاری در مسیر سازمانی پیشرو با تکریم واقعی مخاطبین خود حرکت کرده است.
سیروس نصیری در ادامه ضمن پاسخگوئی به سوالات مطروحه ی شهرداران در زمینه ی قراردادهای مربوط به خرید و اجراء، حق بیمه کارگران ساختمانی، حسابرسی از دفاتر قانونی شهرداری ها و... توضیحات ضروری را ارائه داد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha