زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد ساعت 08:15 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۵ ساعت 13:29    تعداد بازدید: 15    کد مطلب: 80273

وظیفه داریم با روحیه جهادی،در راستای تحقق رونق تولید و اشتغال گام برداریم
اولین نشست شورای اداری اداره کل و شعب تابعه تامین اجتماعی یزد در سال 1398، با حضور مدیر و معاونین، رؤسای ادارات و رؤسای شعب 16 گانه تابعه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی، محمد صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد دراین نشست گفت: بر همه ما تکلیف است تا با روحیه جهادی و در چارچوب ضوابط و مقررات این سازمان در راستای تحقق امر رونق تولید و اشتغال گام برداریم.

وی افزود: در سال 1397، با همدلی و همراهی با شرکای اجتماعی، مجموعه تامین اجتماعی استان یزد به موفقیت های بزرگی دست یافت .

صابری با با تقدیر از تمامی همکاران در پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی و  ارائه خدمات گسترده به افراد تحت پوشش ابراز امیدواری کرد:در سال جاری و با محوریت برنامه های راهبردی که سازمان در نظر گرفته با گسترش خدمات الکترونیک به اهداف تعیین شده امسال نیز دست یابیم .

وی با برشمردن مهمترین برنامه های انجام شده توسط اداره کل تامین اجتماعی استان یزد در سال گذشته گفت: وصول منابع مورد نیاز برای انجام به موقع حجم بالای تعهدات در دو ماه پایانی سال گذشته، انتخاب اداره کل تامین اجتماعی استان به عنوان دستگاه برتر در بین دستگاههای اجرایی استان و قرار گرفتن در بین سه اداره کل تامین اجتماعی در سراسر کشور، کسب مقام دوم وصول مطالبات قانونی در سطح کشور ، بهره مندی 4 هزار کارگاه از مزایای طرح بخشودگی جرائم در راستای حفظ وایجاد چرخه اشتغال و تولید، راه انداری شعبه اقماری بهادران شهرستان مهریز ، اضافه نمودن 110 متر به زیربنای شعبه مهریز و ... بخشی از توفیقات این اداره کل است.

صابری، انجام طرح خدمات غیر حضوری، ایجاد پرونده الکترونیک در تمامی شعب تیپ 2،3،4 و 5، انجام برنامه نظام پیشنهادها و بهره برداری از نظرات کلیه همکاران در تمامی سطوح جهت ارتقاء خدمات به مخاطبان و انجام خدمات به موقع و حفظ کرامت مراجعین و شرکای اجتماعی سازمان به ویژه کارفرمایان،کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی از برنامه های امسال اداره کل تامین اجتماعی استان یزد است.

در پایان این نشست از تعدادی از کارکنان اداره کل تامین اجتماعی یزد تقدیر شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha