زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 14:14 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۹ ساعت 14:13    تعداد بازدید: 28    کد مطلب: 79946

دربازدید مدیر کل تامین اجتماعی از مراکز بزرگ صنعتی استان مطرح شد:
چرخه تولید زیر چتر تامین اجتماعی در امنیت قرار دارد
مدیران کارخانجات و مراکز بزرگ صنعتی استان خراسان شمالی امنیت موجود در مراکز بزرگ تولیدی و صنعتی را مرهون تامین اجتماعی دانستند و افزودند: در این شرایط اقتصادی،حضور تامین اجتماعی سبب آرامش فکری جامعه کار و تولید کشور است و این سازمان چرخه تولید را زیر چتر امنیت خود قرارداده است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی،محمد علی عباس زاده وحید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی  از چند کارخانه و مرکز تولیدی و صنعتی بزرگ سطح استان خراسان شمالی بازدید نمود و  از نزدیک در جریان اهم مسائل و مشکلات کارگران و مدیران و سرمایه گذاران این واحدهای صنعتی و تولیدی قرار گرفت
محمد علی عباس زاده وحید دراینخصوص گفت:سازمان تامین اجتماعی همیشه کارگران و کارفرمایان را  شرکای اجتماعی اصلی خود میداند و براین عهد استوار است که  دستیابی به موفقیتهای بزرگ سازمانی مرهون حضور کارگران و کارفرمایان محترم است.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت:با عنایت به این موضوع و بمنظور دیدار با سرمایه گذاران محترم استان و کارفرمایان و کارگران عزیز به تعدادی از مراکز صنعتی بزرگ سطح استان  مراجعه نمودیم و طی این دیدار با شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کردیم.
عباس زاده وحید ادامه داد:خوشبختانه طی این بازدید و  بر اساس ارزیابی های  بعمل آمده رضایت بالایی از مجموعه خدمات سازمان تامین اجتماعی حاصل گردیده است که این امر نتیجه تلاشهای همکاران محترم و پرتلاش سازمان در مسیر خدمت رسانی بهینه به کارگران و بیمه شدگان و کارفرمایان محترم است.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ضمن اشاره به اهم خدمات نوین سازمان تامین اجتماعی گفت:سیاستهای سازمان تامین اجتماعی  بر این است که مخاطبین با کمترین حضور فیزیکی در مراکز بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی حداکثر خدمات را ببرند.
عباس زاده وحید افزود:بر این اساس طرح خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی که به طرح مرحوم دکتر نوربخش موسوم است حدود 80 خدمت را در قالب زیرساختهای الکترونیکی  جهت استفاده و بهره مندی مخاطبین سازمان ارائه داده است که در مرحله اطلاع رسانی و تعمیم و گسترش استفاده است

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha