زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 09:58 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۹ ساعت 10:50    تعداد بازدید: 946    کد مطلب: 79918

اخبار سازمان تأمین اجتماعی تنها در مراجع رسمی منتشر می‌شود
سازمان تأمین اجتماعی در تلگرام و هیچ کدام از شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های غیرمجاز فعالیت ندارد و مخاطبان و ذی نفعان این سازمان اخبار و اطلاعات مورد نیاز را تنها از رسانه‌های رسمی و یا پایگاه‌های اطلاع‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی دنبال کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir مرجع اصلی انتشار اخبار این سازمان است.

علاوه بر این صفحه اختصاصی سازمان تأمین اجتماعی در اینستاگرام به نشانی taminejtemaee و صفحه رسمی محمدحسن زدا، سرپرست این سازمان به نشانی mohammad.hasan.zeda اخبار و مطالب متنوعی را درباره این سازمان منتشر می‌کند.

 مطالبی که در صفحاتی با عنوان تأمین اجتماعی و عناوین مشابه در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌های غیرمجاز منتشر می‌شود به هیچ عنوان مورد تأیید این سازمان نیست و هموطنان عزیز بویژه بیمه شگان و ذی‌نفعان سازمان تأمین اجتماعی اخبار مورد نیاز خود را تنها از طریق مجاری رسمی اطلاع‌رسانی دنبال کنند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha