زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت 14:43 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۵ ساعت 14:43    تعداد بازدید: 43    کد مطلب: 79781

بازدید سرزده استاندار ازمجموعه تامین اجتماعی در مرکز استان
استاندار خراسان شمالی به طور سرزده و بدون هرگونه تشریفات و هماهنگی قبلی از مجموعه تامین اجتماعی در مرکز استان بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی، دکتر محمد علی شجاعی،هدف از  این بازدید  سر زده را نظارت بر نحوه ارائه خدمات به مردم و مخاطبین سازمان تامین اجتماعی و  آشنائی با مشکلات و کمبودهای این حوزه عنوان نمود.
دکتر شجاعی طی بازدید از ستاد اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان  و نیز شعبه 1  و بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد ،بر ارائه هر چه بهتر  و مطلوب تر خدمات  به مردم و مخاطبین و نیز  تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و افزود: ضرورت دارد تا  برنامه ریزی لازم بمنظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات قابل ارائه به مخاطبین  انجام شود.
استاندار خراسان شمالی افزود: خوشبختانه اقدامات خوب و قابل توجهی  در بحث خدمات رسانی انجام شده است اما بمنظور تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی و پیشگیری از هرگونه نارضایتی در بین مخاطبین محترم این سازمان جا دارد تا اقدامات بیشتری صورت پذیرد
دکتر شجاعی در ادامه بازدید با حضور در میز خدمت شعبه 1 بجنورد ،ضمن تاکید بر خدمات رسانی هر چه بهتر بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی  در همه مناطق استان افزود: اداره کل تامین اجتماعی تلاش کند سطح  و کیفیت خدمات دهی و همچنین  دسترسی مردم به امکانات درمانی خود را در همه جای استان افزایش دهد.
گفتنی است طی این  بازدید، مردم و مراجعین  و نیز برخی از کارکنان مسائل و مشکلات خود را با استاندار در میان گذاشتند و استاندار نیز به درخواستهای  مراجعین پاسخ داد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha