زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت 09:04 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۱ ساعت 09:01    تعداد بازدید: 25    کد مطلب: 79518

مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر:
کمک به رونق تولید و رشد و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی در دستورکارسازمان تامین اجتماعی است
عبدالله شیرکوند مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر در نشست مشترک با اعضای اتاق بازرگانی،شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ،بازرگانان و انجمن های صنفی تجاری و کشاورزی استان گفت:کمک به رونق تولید ، بهبود فضای کسب و کار در جهت رشد و توسعه پایدار بنگاههای اقتصادی ، کارفرمایان ، تولیدکنندگان و گسترش اشتغال در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.


 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالله شیرکوند مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر در نشست مشترک با اعضای اتاق بازرگانی،شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی ،بازرگانان و انجمن های صنفی تجاری و کشاورزی استان گفت:کمک به رونق تولید ، بهبود فضای کسب و کار در جهت رشد و توسعه پایدار بنگاههای اقتصادی ، کارفرمایان، تولیدکنندگان و گسترش اشتغال در دستور کار سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است.

وی در نشستی که با حضور دبیر شورای هماهنگی بین بانکها ،امور مالیاتی و دیگر سازمان ها و ادارات برگزار شد،افزود : رونق بخشیدن به امر تولید و اشتغال پایدار نیازمند هم افزائی تمام دستگاهها دارد .
 شیرکوند با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی با ابلاغ بخشنامه و ارسال بسته حمایتی مبنی بر مساعدت و رفع موانع رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار تاکید شده است تصریح کرد:ایجاد بستر مناسب در راستای بهبود فضای اقتصادی برای کارفرمایان ،تولید کنندگان و بازرگانان موجب گسترش اشتغال شده و درآن صورت است که منابع مالی سازمانها افزایش پیدا می کند.

وی جلوگیری از تعطیلی و رکود فعالیت ها و عدم اختلال درروند تولید و کاهش نیروی انسانی را باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مهم دانست و تاکید کرد: به تمامی شعب و روسای تامین اجتماعی استان دستور اکید داده شده است در کوتاهترین زمان ممکن به درخواست ها و نیازهای کارفرمایان و تولید کنندگان جامع عمل پوشانده شود و همانطور است که درحال حاضر در هیات های رسیدگی و تشخیص مطالبات اعم از بدوی و تجدید نظر کمترین پرونده های مفتوح را درسالهای اخیرداشته ایم و به اعتراضات کارفرمایان رسیدگی شده است .
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر  خواستاراستفاده تولیدکنندگان از مشوق های بیمه ای شد و اعلام داشت : کارفرمایان می توانند با استخدام دانش آموختگان دانشگاهی ، طرح کارورزان ، طرح مهارت آموزان از معافیت های در نظر گرفته شده بهره مند شوند .
در این نشست و هم اندیشی ، خورشید گزدرازی رییس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان بوشهر توانمندی های بخش های مختلف اقتصادی و اشتغال زای استان را بر شمرد و تصریح کرد: بخش کشاورزی، آبزیان و فعالیت مرتبط با دریا پتانسیل و ظرفیت اشتغال زائی بسیاری داشته که در صورت توجه دولت و بانکها دراختصاص تسهیلات و معافیت های لازم  مالیاتی و بیمه ای شکوفا خواهند شد .
گزدرازی که دبیری شورای گفتگوی دولت و بخش  خصوصی استان بوشهر را برعهده دارد گفت :حلقه اتصال تولیدکنندگان و فعالیت اقتصادی با دستگاهها و سازمانهاست  و مصوبات شورا به مراجع تصمیم گیر ارسال و تاحصول نتیجه پیگیری خواهد شد  .

وی رشد و توسعه پایدار را در بالابردن ضریب امنیت جامعه  با اهمیت خواند و اظهار کرد : در استان بوشهر به شدت نیازمند هم افزایی و همرایی ادارات بوده و برگزاری جلسات شورای گفتگو در همین راستا است.
در این نشست تخصصی اعضاء و روسا و دبیران انجمن های صنفی ، بازرگانی و اقتصادی  ، مدیران عامل شرکتهای تولیدکنندگان برتر و نمونه بزرگ مستقر در استان حضورداشته و نقطه نظرات خود را بیان داشتند .حوزه آبزیان و شیلات ، کشاورزی  و خرما ، صنایع و معادن و فعالیت های مرتبط با دریا از جمله مجموعه و فعالیت هایی بود که بصورت تخصصی و موشکافانه موانع و مشکلات پیشین روی تولید آنان مورد بررسی قرار گرفت.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha