زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت 10:22 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۱۵ ساعت 10:29    تعداد بازدید: 42    کد مطلب: 79111

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی خبرداد:
رشد 207 درصدی بیمه زنان خانه دار دراستان
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از استقبال بالای بیمه زنان خانه دار خبرداد و گفت: بیمه زنان خانه دار در استان 207 درصد رشد داشته است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی،محمد علی عباس زاده وحید بااعلام این مطلب تصریح کرد:بانوان به عنوان سرمایه های انسانی بخش عظیمی  از تعاملات اجتماعی  جامعه را به خود اختصاص داده اند.
وی افزود: بر این اساس با توجه به لزوم حضور موثر بانوان در اجتماع، تامین اجتماعی به عنوان یک حق اساسی  به همه افراد تعلق می گیرد و در این قاعده زنان نیز از آن بهره مندند.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی زنان خانه دار را  سرمایه های ارزشمندی دانست  که بسیاری از موفقیت های  اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و معنوی را  برای جامعه و خانواده ها به ارمغان می آورند.
عباس زاده وحید افزود: زنان خانه دار به دلیل عدم اشتغال در مشاغل دولتی یا خصوصی از بیمه ای برخوردار نیستند، همین امر سازمان تامین اجتماعی  را بر آن داشت تا با در نظر گرفتن طرح بیمه زنان خانه دار  آینده روشن برای بانوان در جامعه رقم بزند.
وی خاطر نشان کرد : در این راستا طی برنامه ریزی های صورت گرفته در سه ماه آخر سال 97 و تلاش کارکنان اداره کل ،روسای شعب تابعه و تعامل و همکاری اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی،طی یک برنامه منظم و اطلاع رسانی بهینه توانستیم زمینه ورود گروه جدیدی از بیمه شدگان در قالب طرح بیمه زنان خانه دار را فراهم آوریم.
عباس زاده وحید  افزود :بر اساس آمارها از زمان آغاز این طرح(دی ماه 97) تا اتمام طرح ( اسفندماه 97) با افزایش 207درصدی  بیمه شدگان طرح بیمه  زنان خانه دار دراستان مواجه شدیم.
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در پایان از تلاش های شبانه روزی  کارکنان پرتلاش  اداره کل  و پیگیری ها و حمایت های مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی قدردانی کرد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha