شناسه خبر: 74953
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن، ساعت 17:15
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دکتر احمد رضا خزاعی مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی :

فلسفه وجودی مناطق آزاد ایجاد تفاوتهای حمایتی فراتر از سرزمین اصلی است .

مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان گیلان با معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد بندرانزلی دیدار نمود .

درادامه برنامه های سفرمدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی به گیلان ، ایشان به اتفاق هیات همراه و مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با مهندس خداشناس معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد بندرانزلی ، سید مجتبی حسینی سرپرست اداره کار منطقه آزاد و مهندس فاتحی معاون گردشگری و فرهنگی این مجموعه دیدارو طی نشستی به تبادل نظر و گفتگو پرداخت .

دکتر خزاعی دراین نشست قلسفه وجودی مناطق آزاد را ایجاد تفاوتهای حمایتی فراتر از سرزمین اصلی دانسته و با اشاره به ماده ٤٦ قانون که این مناطق را مکلف به ایجاد صندوقهای بیمه برای حمایت و پوشش نیروهای شاغل دانسته اظهار داشت : تمامی مقاوله نامه های بین المللی در مناطق آزاد نیز لازم الاجراست .

ایشان افزود : در ایران نزدیک به ٢٠٠٠ نفر مشمول مقاوله نامه شماره ١٩ سازمان بین المللی کار میباشند .

مدیرکل اتباع سازمان با بیان اینکه درماههای اخیر سیر خروج نیروهای متخصص خارجی از کشور افزایش یافته است خاطر نشان ساخت : بسیار خوشحالم که در منطقه آزاد انزلی مر قانون در حال اجراست و تمامی اتباع نیز تحت پوشش هستند .

مهندس خداشناس معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد بندرانزلی نیز در این نشست با اشاره به اینکه در نگاه شخصی بنده ، تشکیل هرگونه صندوق جدیدی در کنار تامین اجتماعی مردود است افزود : شدیداً به عملکرد مثبت سازمان تامین اجتماعی معتقدم و سعی نموده ام پرداخت حق بیمه ها به روز باشد .

ایشان خاطر نشان ساخت : براین باورم که ما بیمه شدگان تامین اجتماعی خود نماینده این سازمان هستیم

معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد بندرانزلی کسب درآمد پایدارعلیرغم تحریم ها را در این مجموعه که یزرگترین بندر منطقه است را حاصل تلاش جمعی و همکاری خوب با سازمانهایی همچون تامین اجتماعی دانست و از فضای تعاملاتی دوسویه ابراز رضایت نمود .

حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان نیز ضمن قدردانی ازحمایتها و اقدامات خوب صورت گرفته درمنطقه ، این مهم را حاصل نگاه عمیق و اشراف مدیران مجموعه به موضوعات سازمانی و اهمیت و جایگاه آن برشمرد .

دکتر خزاعی نیز در پایان این نشست با سپاس و ابراز خرسندی ازتعامل خوب ورویکرد اتخاذی مدیران منطقه در ترویج و اشاعه فرهنگ بیمه ای و جذب اتباع ، اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی لنگرگاه امنیت اجتماعی کشور است که باید با حمایت همه جانبه از آن پشتیبانی نمود .

منبع خبر : روابط عمومی تأمین اجتماعی استان گیلان 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha
*اطلاعیه مهم* بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تا پایان اسفند ماه 95 *اطلاعیه مهم*