زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 12:54 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 12:54    تعداد بازدید: 35    کد مطلب: 74557

زدا در هم اندیشی با همکاران استان قزوین:
صرفا با همکاری یکدیگر می توان سازمان را از بحران نجات داد
طی اولین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با مجموعه همکاران بیمه ای و درمانی استان که روز چهارشنبه مورخ 17/11/97 در سالن اجتماعات شهید انبارلوئی اداره کل تامین اجتماعات استان قزوین برگزار گردید، محمد حسن زدا از همکاران درخواست کمک فکری در مسئولیت جدید خود را نمود و گفت: با همفکری یکدیگر سازمان را از بحران نجات داده و برای هم دعا نمائیم.


موضوع پرستاران همواره دغدغه بنده بوده و کلمات محبت آمیز پرستاران حال مریض را بهبود داده و این لذت مهربانی و گذشت پرستاران را طی مدتی درک نموده ام و نمی شود برای کار نیک آنان قیمت گذاشت.
محمد حسن زدا: تکریم کامل همکاران مد نظر بوده و همکار می بایست بداند که پس از طی مراحل دانشگاهی و تحصیلی در کجای سازمان خواهد بود و راهکارها معلوم باشد، منابع انسانی تکریم گردد، پرسنل نور چشم و سرمایه انسانی ما هستند و اگر برای حقوق در روز 27 از ما تقدیر نمایند پس ما آنان را درک نکرده ایم و می بایست همکار را دچار خسارت معنوی ننمائیم و ضربه ی روحی به آنان وارد نکنیم.
وی در ادامه تصریح نمود:  متاسفانه در حال حاضر بدون اینکه زیر ساخت داشته باشیم کارها را اجرا می نمائیم و فرآیندهای 60 سال پیش را مکانیزه نموده ایم و این خود فاجعه است. امید است با پروژه "ناب سازی" ایستگاه های زائد از بین رفته و تکریم صورت پذیرد  و اگر هزار بار نظام ارزش ها تغییر کند ولی تفاوت و ناعدالتی باشد ارزشی ندارد.
وی در ادامه خطاب به همکاران گزینش عنوان نمود: طوری رفتار شود که رفتار درون و بیرونی سازمانی همکاران با یکدیگر متفاوت نبوده و با حفظ آرمان ها و اعتقادات کارها را انجام داده و افکار دهه 60 و حتی 80 را کنار گذاریم و با صداقت رفتار نمائیم.
وی ضمن اشاره بر اینکه  هیچ کجای دنیا تامین اجتماعی درمان مستقیم ندارد و تماما خرید خدمت هستند گفت:
ما همه یک تیم هستیم و در جایگاه خود قابل احترام و می بایست برای کسانی که زحمت میدانی می کشند پاداش میدانی در نظر گرفت و موضوع پرستاران نیز همواره دغدغه بنده بوده و کلمات محبت آمیز آنان حال مریض را بهبود داده و این لذت مهربانی و گذشت پرستاران را طی مدتی درک نموده ام و نمی شود برای کار نیک آنان قیمت گذاشت.
در خاتمه نشست هم اندیشی به حمید رضا نصیری، امیر رضا اکبری و منیر کاکاوند بعنوان بهترین انتقاد پاداش مدیر عامل سازمان اختصاص یافت.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha