زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۵ دي ساعت 09:06 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ساعت 09:06    تعداد بازدید: 105    کد مطلب: 72170

بمناسبت سالروز تشکیل هسته گزینش،
مدیریت استان از همکاران هسته گزینش منطقه ده قزوین تقدیر نمود
بمناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل هسته گزینش به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی، مراسم تقدیر از همکاران هسته گزینش منطقه ده قزوین روز پنجشنبه مورخ 13‏/10‏/97 با حضور مدیر کل، معاونین حوزه درمان، فرمانده پایگاه مقاومت شهید انبارلوئی قزوین، نماینده ایثارگران استان و همکاران هسته گزینش در محل اداره کل برگزار گردید.


مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین ضمن تبریک این ایام از همکاران هسته گزینش بعنوان سفیران سازمان و الگوی مناسب صبوری، گذشت، انضباط اداری و... نام برد و گفت: ما بر صداقت همراه ذکاوت این مجموعه بر خود می بالیم و امید است با یکرنگی در چارچوبی خاص و هدفمند، محرم اسرار بودن همکاران، همفکری در مرتفع نمودن مشکلات احتمالی در درون استان و... در مسیر احقاق حقوق سازمان و نیل به اهداف عالیه آن که رضایت باریتعالی و مخاطبین گسترده آن می باشیم حرکت نموده و با مدیریت منابع انسانی در راستای کاهش هزینه های احتمالی، سازمانی پاسخگو را ارتقاء بخشیم.
سیروس نصیری از استقرار هسته گزینش منطقه ده قزوین ویژه استان های قزوین، گیلان و زنجان بعنوان نقطه ی قوتی برای مجموعه یاد نمود و گفت: انتظار از محققین هسته گزینش و رعایت حدود سازمانی به معنای واقعی کلمه بالا بوده و امید است با یاری یکدیگر بهترین تصمیمات عادلانه برای کادر سازی نیروی های آتی سازمان صورت پذیرد.
مدیر هسته گزینش منطقه ده قزوین نیز از همیاری مدیریت استان در ایجاد گزینشی مقتدر تقدیر نمود و گفت: با نگاه منعطف به هسته گزینش مشکلی در مسیر اجرای بهینه اقدامات وجود نداشته و از نظرات مجموعه استان در مسیر پیشگیری از ایجاد وقفه ی کاری در امور محوله بهره مند می گردیم.
در خاتمه لوح تقدیر و هدیه  نقدی  توسط مدیریت استان به همکاران هسته گزینش اعطاء و سپس هر یک از اعضای هسته مسایل موجود را مطرح و توسط مدیریت استان راهکار اجرائی ارائه گردید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha