شناسه خبر: 71714
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي، ساعت 14:12
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۰/۸
دکتر احمد رضا خزاعی مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی اظهار نمود

هیچگونه واسطه گری غیر رسمی در امور مستمری بگیران اکراد عراقی پذیرفته نیست

حضور هرگونه نماینده غیر رسمی جهت انجام امور مستمری بگیران کرد عراقی در شعبه پیرانشهر غیر قانونی است

دکتر احمدرضا خزاعی با بیان اینکه حضور هرگونه نماینده غیر رسمی جهت انجام امور مستمری بگیران کرد عراقی در شعبه پیرانشهر غیر قانونی است، گفت:
کارگزار رسمی برون مرزی در اربیل عراق مورد اعتماد و وثوق سازمان می باشد و در آینده‌ای نزدیک امورِ مربوط به مستمری بگیران موصوف از جمله؛ کنترل وضعیت ازدواج و اشتغال فرزندان اناث آنان و کنترل حیات و ممات مستمری بگیران و... پس از طی مراحل قانونی لازم به کارگزار رسمی سپرده خواهد شد و هرگونه معرفی جهت نمایندگی و پیگیری امور مذکور توسط افراد متفرقه مردود می باشد.
در این جلسه تأکید شد صرفاً پرونده مستمری بگیران عراقی ساکن در خاک عراق در شعبه پیرانشهر متمرکز گردد و شعبه مکلف خواهد بود با دریافت مدارک و مستندات اتباع مستمری بگیر عراقی مبنی بر اقامت در خاک ایران، جهت رفاه حال آنان و کاهش تردد اضافی، پرونده آنان را به شعب مربوطه عودت نماید.
در جلسه مذکور آقای مقدمی کیا مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی، نماینده دفتر مرکزی حراست، کارگزاری شماره 24 اربیل و مسئولین شعبه حضور داشتند و برخی مشکلات و موانع بررسی و مقرر شد طبق صورتجلسه مورخ 28/09/97 مشکلات مطروحه مرتفع گردد.

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha
*اطلاعیه مهم* بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب تا پایان اسفند ماه 95 *اطلاعیه مهم*