زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تير ساعت 13:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۲ ساعت 13:48    تعداد بازدید: 365    کد مطلب: 61666

تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار می کند؛
جشنواره فرهنگی ،هنری تامین اجتماعی در خراسان شمالی
رئیس و کارشناس ارشد روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از برگزاری جشنواره فرهنگی ،هنری تامین اجتماعی استان در 21 و 22 تیرماه امسال به مناسبت هفته تامین اجتماعی خبرداد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ، محمدعلیزاده با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته تامین اجتماعی(19 الی 25 تیرماه) اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری تامین اجتماعی نموده است.
وی عنوان کرد: این جشنواره در روزهای پنجشنبه و جمعه، 21و22 تیر ماه از ساعت 19:30 لغایت 23 با حضور مقامات استانی و محلی شهر بجنورد و با شرکت مردم بومی درمحل شهربازی بجنورد برگزار خواهد شد.
علیزاده موضوعات این جشنواره را اجرای تئاتر، کاریکاتور، نقاشی، استنداپ کمدی، خوشنویسی، موسیقی محلی و پاپ، کتابخوانی، نمایشگاه عکس و ارائه خدمات مشاوره بیمه و درمان ذکر کرد وافزود: هدف از اجرای این جشنواره تعامل با مخاطبین سازمان و انتقال و تعمیم فرهنگ بیمه تامین اجتماعی و نیز  معرفی خدمات آن در قالب موضوعات روز فرهنگی و هنری است.
علیزاده ادامه داد: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ بیمه در میان کودکان و نوجوانان بعنوان آینده سازان ایران عزیزمان، در این نمایشگاه غرفه های متنوع ویژه سنین کودک و نوجوان تدارک دیده شده است که در آن کودکان با موضوعات تامین اجتماعی به نقاشی و طراحی پازل و خوشنویسی و نمایش های شاد و مفرح بپردازند.
وی افزود: در این جشنواره بطور همزمان در سه پارک بزرگ و اصلی مرکز استان گروههای هنرمند تئاتر خیابانی به اجرای نمایش خیابانی با موضوعات خاص تامین اجتماعی خواهند پرداخت. 


 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha