زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 19:06 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۲/۱۴ ساعت 19:05    تعداد بازدید: 271    کد مطلب: 40201

آغاز همکاری های آموزشی با کانون بازنشستگی کارگران
سازمان تامین اجتماعی حاصل دسترنج کارگران است و متعلق به جامعه کارگری است و انها ولی نعمتان ما هستند و بهترین و ارزشمند ترین کارها در سازمان خدمت به بیمه شدگان و جامعه کارگری است.


با برگزاری اولین دوره آموزشی تحت عنوان" تغذیه صحیح در دوران سالمندی و بازنشستگی"همکاری آموزشی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با کانون بازنشستگان کارگران شروع شد.
دکتر امین فخر مدیر درمان استان در آغاز این دوره آموزشی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر گفت: سازمان تامین اجتماعی حاصل دسترنج کارگران است و متعلق به جامعه کارگری است و انها ولی نعمتان ما هستند و بهترین و ارزشمند ترین کارها در سازمان خدمت به بیمه شدگان و جامعه کارگری است.

وی برگزاری دوره های آموزشی در کانون بازنشستگان را یک حرکت ارزشمند و یک نیاز ضروری برای بازنشستگان توصیف کرد و افزود: در بازدیدها و دیدارهای انجام شده مسئولین کانون هم این درخواست را مطرح کرده بودند که با بررسی ها و پیگیری های انجام شده،خوشبختانه زمینه برگزاری این دوره ها فراهم شده است و درصورت استقبال بازنشستگان عزیز ادامه خواهد داشت.

حسین شجاعی،رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان کارگران استان هم طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری های مدیریت درمان استان گفت: از زمان استقرار در ساختمان جدید خدمات مختلفی از جمله خدمات بانکی،رفاهی،بیمه ای و پزشکی را به  کارگران بازنشسته ارائه میدهیم و مدیریت درمان همراه و یاور ما در ارائه خدمت می باشد.

شایان ذکر است مباحث مربوط به تغذیه و رژیم درمانی، توسط سحر فلاحی،کارشناس ارشد تغذیه شاغل در مرکز بهداشت کرمان به شرکت کنندگان ارائه شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha